Paketleme

Taşımacılık veya depolama öncesi yapılması gereken paketleme işlemleri son derece önemlidir. Eşyalarınızı kim taşırsa taşısın nasıl taşırsa taşısın bir önemi yoktur. Paketleme yapılmadan taşınacak olan eşyalar zarar görmeye mahkumdur. İyi bir paketleme yapılması halinde eşyalar zarar görmeden taşınabilmektedir ki nakliye şirketi tercih ederken çok iyi bir şekilde ambalajlama yapan nakliye şirketini tercih etmeniz son derece önemlidir.

Ambalajlama malzemesi tercihi çok önemli

Paketleme hizmeti sağlarken tercih etmiş olduğumuz ambalajla mamalzemesini itina ile seçiyor ve bizlere sorunsuz bir kullanım sağlaması için özen gösteriyoruz. Öncelikle belirtmek isteriz ki kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemelerinin tamamı kanserojen madde içermeyen ve sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış malzemelerdir.

Paketlemenin ilk aşamasında kullanmış olduğumuz streç folyo aslında mutfakta kullanılan streç folyonun aynısıdır. Bizlerin kullanmış olduğu streç folyo biraz daha kalın ve 50 cm genişliğindedir. Streç folyo eşyalarınızı olası darbelere karşı korumaz, sadece nem, toz ve yağmurdan korur. Eşyalarınızı olası darbelere karşıya koruyan malzeme ise balonlu naylon diye tabir ettiğimiz ve hepimizin şeffaf olan ve elimizde patlattığımız malzemenin yüksek kaliteli olanıdır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat