Hakkımızda

Uşak Metropol evden eve nakliyat olarak 1980 yılından günümüze Uşak il merkezinde yerleşik olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Hem Uşak şehir içi taşımacılıklarda hemde Türkiye il sınırları içerisinde her yere profesyonel taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Taşımacılık konusunda bir hayli iddialı olan işletmemiz Avrupa standartlarının üzerinde bir taşımacılık deneyimi sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan şirketimiz taşımacılık öncesi ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır ki taşımacılık ile ilgili müşterinin aklına gelebilecek tüm sorular cevaplandırılabilinsin.

Teknoloji ve Yenilik

Şirketimiz taşımacılık süresini kısaltacak ve daha güvenilir bir hale getirecek her türlü teknolojik gelişmeyi kullanmaktadır. Daha kaliteli ambalajlama malzemesi veya asansörlü sistemile yapılan taşımacılıklar bu yeniliklerden sadece bikaçı.

İnsanlar farklı sebeplerden dolayı belli zaman aralıkları ile taşınmak zorunda kalırlar. Bu taşımacılık işlemlerinde ise eşyalarının zarar görmemesi ve güvenilir bir şekilde taşınabilmesi için tercihini dikkatli birşekilde yapalı.

Misyonumuz

Kaliteli taşımacılık hizmetini her vatandaşın ulaşabileceği rekabetçi fiyatlara sunmak ve sunmuş olduğu bu hizmet ile ulusal anlamda bilindik bir markahaline gelmek.

Vizyonumuz

Türkiye’nin en geniş araç filosu ile hem yurt içerisinde hem yurt dışına profesyonel ve güvenilir nakliye hizmeti sunan bilindik bir marka olmak.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti…

Hizmet sağlarken müşterilerimizin daima almış olduğu hizmetten memnun kalmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini sunmaktayız. İşletmemiz bugüne kadar sağlamış olduğu tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi koşulsuz müşteri memnuniyeti garanti etmektedir.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat