Asansörlü Nakliyat

Uşak asansörlü nakliyat ihtiyaçlarınız için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Peki ama nedir bu asansörlü nakliyat? Günlük hayatta çalışırken ve iş yaparken amacımız daima yaptığımız işi kolaylaştırmak ve daha hızlı çözüm üretmektir. Asansörlü sistem ile yapılan taşımacılıklarda evin içerisinde yer alan eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi mümkündür. Asansörlü sistem ile taşınacak olan eşyalar bina içerisinden değil evinizin taşımacılık için en uygun olan balkon veya penceresinden gerçekleştirilir.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIĞIN AVANTAJLARI

Asansör ile taşımacılık işlemleri Avrupa ülkelerinde 1980 yıllarında yapılmaya başlanmışken o dönem iş gücünün ucuz olmasından ötürü Türkiye’de çok fazla tercih edilmemiştir. Yıllar içerisinde Refah seviyesi artıp iş gücü değer kazanıp bir de insanlar eşyalarını taşırırken eşyaların zarar görmesini istemeyince asansörlü sistemler son yirmi yıldır ülkemizde de tercih edilmeye başalanmıştır.

Metropol nakliyat olarak Uşak bölgesinde taşınacak olan tüm müşterilerimize mümkün olduğu kadar asansörlü sistem ile taşınmasını tavsiye ediyoruz. Bugün evinizde yer alan bir televizyonun değeri binlerce lira iken asansörlü sistemin nakliyat fiyatını 500 lira etkiletiğini düşünecek olursak asansörlü sistem ile taşınmak en mantıklısı olacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Asansörünüz kaçıncı kata kadar hizmet verebilmektedir?

Asansörümüzün boyu 45 metre olup taşımacılığın yapılacağı binaya yanaşabilmesi halinde 15. kat’a kadar hizmet verebilmektedir.

Asansörlü sistem her binaya kurulabilmekte midir?

Asansörlü sistemin kurulabilmesi için bina dış cephesinin müsait olması ve asansörün kurulabileceği bir alan bulunması gerekir. Bundan dolayı her binada asansörlü sistem ile taşımacılık yapılamamaktadır.

Asansörlü taşımacılık taşınma sürecini hızlandırır mı?

Kesinlikle EVET. Asansörlü sistem sayesinde taşımacılık süresi hem kısalmakta hem taşımacılık işlemleri daha güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Eşyalarım asansörden düşer mi?

HAYIR, taşımacılık esnasında eşyalarınız büyük bir sepete yerleştirildiği için eşyalarınızın düşmesi gibi bişey söz konusu olmamaktadır.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat