Evden Eve Nakliyat

Uşak evden eve nakliyat sektöründe bir marka haline gelmiş olan Metropol nakliyat hem şehir içerisinde hem şehirlerarası ev taşımacılığı konusunda son işini son derece iyi yapan bir marka haline gelmiştir. Bir çok insan yeni bir ev aldığı veya tayini çıktığı için evini taşıtmak durumunda kalıyor ve bu iş için profesyonel bir çözüm ortağı arıyor. İnsanlar evlerine eşya alırken hem avuç dolusu para harcıyor hem de eşyalarını taşındıktan sonra kullanmaya devam etmek istiyor.

Metropol nakliyat olarak faaliyet sağlarken daima müşterilerimizin memnuniyetini gözetmekte ve eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Sizlere taşımacılık ile ilgili adım adım işleyişi anlatacak olursak ekspertiz hizmeti ile başlayabiliriz. Müşterilerimiz tarafımızdan fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçerek taleplerini dile getirir. Müşterimizin evine eksper diye tabir ettiğimiz bir çalışma arkadaşımızı göndererek taşınmasını istediğiniz eşyaları inceletiriz. Eksper, hem fiyat teklifi sunmakta hem de taşımacılık ile ilgili işleyiş konusunda müşteriyi bilgilendirmektedir.

NASIL TAŞIYORUZ?

Evinizi bize taşıtmaya karar verdiniz peki ama eşyalarınızı nasıl taşıyoruz? Taşıma günü geldiğinde kamyonumuzu evinizin önüne yaklaştırıp park ettikten sonra eşyalarınızın paketlenmesi ve mobilyalarınızın demontajı için personellerimiz işe başlamaktadır. Personellerimizin tamamının en az üç yıllık tecrübeye sahip olduğunu varsayacak olursak bu işlemlerin profesyonel bir şekilde yapılacağını unutmayınız.

Paketleme işlemlerinde avrupa standartlarında ve alerjen içermeyen streç folyo, balonlu naylon ve kraft kağıt gibi malzemeler tercih etmekteyiz. Kullanmış olduğumuz malzemelerden streç folyo eşyalarınızın tozlanmaması için kullanılırken balonlu naylonlar ise eşyalarınızı olası darbelere karşı korumaktadır. Tüm bu paketleme işlemleri tamamlandıktan sonra evinizin dış cephesine mobilya asansörü kurularak eşyalarınızın evinizin içerisinden alınıp kamyonun içerisine istiflenme adımına geçilir.

TESLİMAT VE KURULUM

Eşyalarınız yeni evinize yine asansörlü sistem ile getirilip evinize çıkarıldıktan sonra odalara dağıtılarak kurulum işlemlerine başlanır. Kurulumu yapılan eşyalar müşterinin onayı alındıktan sonra yerleştirilerek teslimat yapılır.

TOPLAMALI VEYA STANDART EVDEN VE NAKLİYAT

Taşınmadan önce müşteri ne şekilde taşınmak istediğini dile getirmeli. Kimi müşteri kendi eşyalarını kendisi paketlerken kimi müşteri ise tüm eşyalarının nakliyeci tarafından paketlenmesini talep etmektedir.

TOPLAMALI EVDEN EVE NAKLİYAT

Evin içerisinde yer alan tüm eşyalar tarafımızdan paketlenmektedir.
* Mutfak eşyaları kolilenir.
* Ev tekstilleri hurçlanır.
* Askılı eşyalarınız seyyar gardolaplara yerleştirilir.
* Kolilenmesi gereken herşey tarafımızdan kolilenir ve paketlenir.

STANDART EVDEN EVE NAKLİYAT

Müşteri evinin içerisinde yer alan ufak tefek ve kırılacak eşyaların kolilemesini kendisi gerçekleştirmektedir.

* Mobilyalar bizim tarafımızdan sökülüp paketlenir.
* Kaba eşyalar tarafımızdan paketlenir.
* Avizeler ve Klima demontaj ve montajı hizmete dahil değildir.

Taşımacılık ile ilgili fiyat teklifi alırken daima standart evden eve nakliyat hizmeti için fiyat teklifi sunduğumuzu unutmayın.

uluslararası evden eve taşımacılık istanbul evden eve nakliyat kayseri evden eve nakliyat uluslararası evden eve nakliyat evden eve nakliyat uluslararası zati eşya taşımacılığı Evden Eve Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat